29.01.2021

20.11.2020

W sobotę, 5 grudnia 2020 rozpocznie się nowy sezon na lodowisku przy ul. 3 Maja w Polkowicach, który potrwa do przedwiośnia. Oferujemy zadaszone lodowisko, które gwarantuje znakomitą zabawę bez względu na warunki atmosferyczne oraz ogrzewaną poczekalnię z podglądem tafli, z myślą o opiekunach, którzy nie chcę korzystać ze ślizgawki. Dostępne będą ciepłe napoje oraz przekąski.

50 minut jazdy na łyżwach to koszt 6 zł za bilet normalny i 3 zł za bilet ulgowy. Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach Polkowickiej Karty Dużej Rodziny oraz posiadacze karnetów. Na lodowisku można wypożyczyć łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina lub pandy.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną przed wejściem na obiekt obowiązuje dezynfekcja dłoni. W przestrzeniach poza taflą lodowiska obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa. Jazda na lodzie może się odbywać bez maseczki. Sprzęt wypożyczany na lodowisku jest dezynfekowany po każdym użyciu. Zwracamy uwagę na zachowanie dystansu społecznego. Przed kasą lodowiska pojawią się linie wyznaczające odstęp a przerwa między tercjami zostanie odpowiednio wydłużona, co pozwoli zminimalizować ryzyko.

Jak co roku, wstęp na ślizgawkę w dniu otwarcia będzie bezpłatny a dla miłośników jazdy na łyżwach nie zabraknie atrakcji. Serdecznie zapraszamy!LODOWISKO CZYNNE CODZIENNIE:
PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK OD 15:00 DO 18:50
WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK OD 15:00 DO 20:20
SOBOTA – NIEDZIELA OD 10:00 DO 19:50
W SOBOTĘ i NIEDZIELĘ PRZERWA TECHNICZNA NA RENOWACJE TAFLI LODOWISKA OD 15:20 DO 16:00

UL. 3 MAJA 50
59-100 Polkowice

TEL. 693 585 931

Oferujemy zadaszone lodowisko które pozwala na znakomitą zabawę bez względu na warunki atmosferyczne, natomiast dla opiekunów nie chętnych do korzystania ze ślizgania oferujemy poczekalnię z podglądem tafli lodowiska, ciepłe napoje i przekąski oraz ogrzewaną poczekalnię.